Ratlankių remontas

Daugelis esame patyre jausmą, kai mūsų automobilio ratas pateko į kelyje esančią duobę ar kitą kliūtį. Kartais tokie įvykiai pasekmių neturi, tačiau ne retu atveju ratlankis gali šiek tiek arba gerokai sulinkti. Po įvykio nesutvarkytas ratas gali pakenkti Jūsų automobilio saugumui bei smarkiai sumažinti komfortą.

Ratlankių lyginimas ir remontas

Įvertinus situaciją pirmiausia reikia numontuoti padangą nuo ratlankio. Pašildus ratlankį iki reikiamos temperatūros (kad metalas suminkštėtų ir ratlankis neskiltų), hidrauliniais įrenginiais ir tiesinimo staklėmis atstato jį į pradinę formą. Tuomet, tikrinant matavimo prietaisais ratlankis atstatomas į gamyklinę padėtį nepažeidžiant ratlankio. Ratlankio remontas būna baigtas tuomet, kai įsitikinama, kad ratlankis visiškai lygus ir užmontavus padangą ji neleidžia oro.

Ratlankių keitimas naujais dažnu atveju gali būti nepigus malonumas, tad ratlankio lyginimas Jums kainuoti kur kas pigiau. Pas mus atliekamas išmatavimų palyginimas, pačių ratlankių lyginimas, restauravimas ir kitos paslaugos, kurios patenka į kategoriją „ratlankių remontas“. Šie darbai suteiks ne tik kosmetinį, tačiau ir realų, jaučiamą pokytį, kuomet būsite už vairo.

Mūsų servisą galite rasti adresu Laisvės pr. 78-214B, Vilnius. Lauksime jūsų!