Automobilių remontas ir priežiūra

Automobilių remontas visų markių automobiliams

Dirbame su visų markių ir modelių automobiliams. Remontuojame iš JAV parvykusių, europinių ar net japoniškų automobilių problemas, taisome defektus. Čia tvarkomi benzininių, dyzelinių, hibridinių ar net elektrinių variklių gedimai, elektronikos, transmisijos, važiuoklės, stabdžių sistemos problemos. Atliksime diagnostiką, ratų keitimą, sureguliuosime stabdžius bei pateiksime diagnostikos išvadas ar geriausias rekomendacijas dėl priežiūros.

Kartu su remonto paslaugomis klientams rekomenduojame ir paruošimą techninei apžiūrai, paruošimą pardavimui arba patikrą prieš perkant. Visi šie pasirinkimai yra skirti nustatyti didžiausias automobilio problemas (jei jų yra) bei rasti sprendimus jų pašalinimui arba šalinimo planui.

Automobilių remontas greitai ir kokybiškai

Greitas ir kokybiškas dyzelinių, benzininių, hibridinių ar net elektrinių automobilių remontas yra labai naudingas bei reikalingas. Norint, kad būtų geras rezultatas ir, kad automobilių remontas būtų padaromas per ne per daug ilgą laiką, jį reikia patikėti profesionalams. Turėdami išdirbtą sistemą ir darbo eigą, specialistai diagnozuoja problemas bei imasi veiksmų, kad jas išspręstų. Kai kuriems darbams ar naujoms dalims net suteikiama garantija, tad jūs galite būti maksimaliai ramūs.

Repcar servisuose dirba profesionalūs technikai, kurie pažįsta įvairias automobilių sistemas bei jų inžinerinius niuansus. Tai leidžia greitai ir kokybiškai remontuoti net ir sudėtingus atvejus. Verta paminėti, kad čia dirbame ir su automobilių modeliais, kuriuose sumontuota dujinė įranga. Jos remontas taip pat gali būti reikalingas.

Štai, pavyzdžiui, jeigu reikia virinti automobilių detales, bus svarbu žinoti, kad pas mus atliekamas suvirinimas elektrodais, pusautomačiu bei TIG. Specifinės užduotys, kaip aušinimo sistemos remontas, taip pat atliekamos kruopščiai, darant darbus nuo A iki Ž. Radiatoriaus, termostato, ventiliatoriaus remontas ir keitimas bei skysčio keitimas leidžia išspręsti daugumą dažniausiai pasitaikančių šios sistemos problemų.

Nuo ko priklauso automobilio remonto kaina?

Automobilio remonto kaina ir konkrečių remonto darbų įkainiai priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo reikalingo remonto sudėtingumo, remontui reikalingų dalių tipo (originalios, iš oficialaus gamintojo ar kokybiški analogai), automobilio markės ir modelio bei darbo sąnaudų.

Be to, kaina gali priklausyti ir nuo papildomų paslaugų, kurių remonto proceso metu reikia arba kurias rekomenduoja mechanikas.

Prieš pradedant darbus klientus visada informuojame apie darbų trukmę bei kaštus. Suprasdami veiksnius, kurie lemia remonto kainą, automobilių savininkai gali priimti geriausius sprendimus ir užtikrinti, kad už jiems reikalingas paslaugas gaus sąžiningas ir pagrįstas kainas. Kadangi mes esame vieno langelio principu veikianti platforma, čia atliekama techninė priežiūra ir automobilių remontas gali išspręsti įvairias, net ir labai rimtas problemas.

Automobilių remontas: diagnostika ir priežiūra

Servise svarbų vaidmenį vaidina ne tik pats automobilių remontas, tačiau ir priežiūra bei diagnostika.

Diagnostika – tai automobilio problemų nustatymo ir šalinimo procesas. Tai apima kompiuterinės technikos ir vizualinės bei mechaninės patikros metodų naudojimą variklio, transmisijos, stabdžių, pakabos, elektros sistemos ar kitų komponentų problemoms nustatyti. Nustatęs problemą, technikas pateiks išsamią ataskaitą apie problemą ir jos šalinimo galimybes. Sąmata ar remonto deklaracija klientams padeda priimti geriausią sprendimą.

Na, o techninė priežiūra apima aptarnavimą ir prevencines priemones, kurių reikia imtis, kad automobilis tarnautų ilgiau. Tepalų ir filtrų keitimas, stabdžių sistemos patikra ir reguliavimas, susidėvėjusių dalių keitimas ir kiti darbai užtikrins geriausią automobilio veikimą.

Tiek diagnostika, tiek techninė priežiūra yra labai svarbios automobilio ilgaamžiškumui ir eksploatacinėms savybėms užtikrinti. Tinkama techninė priežiūra gali padėti išvengti brangiai kainuojančio remonto, o įžvalgi diagnostika padės rasti net ir labai delikačias arba sunkiai nustatomas problemas. Ji ypatingai praverčia tiek prieš perkant, tiek po avarijos.

Jeigu jums aktualūs automobilių remontas ir priežiūra, jau dabar kreipkitės į Repcar bei rezervuokite laiką apsilankymui.

Klientų atsiliepimai

Mane nustebino tai, kaip profesionaliai jie atliko savo darbą. Ypatingai greitai parinko serbvisą, o jau kitą dieną buvo sutvarkyta mano automobilio pakaba.
Lukas
Smagu, kad man nereikėjo pačiai ieškoti, kas sutvarkys mano mašiniuką. Pasirodo, jam nebuvo nieko rimto. Tad ačiū, kad sąžiningai tai nustatėte ir sutvarkėte.
Lina
Ačiū REPCAR konsultantui Albertui, kuris parinko žiauriai gerą servisą automobilio apžiūrai. Buvo žymiai lengviau apsispręsti jį perkant.
Igoris

IEŠKOTE PATIKIMŲ IR KOKYBIŠKŲ REMONTO PASLAUGŲ?

Geriausi meistrai visoje Lietuvoje.

Rezervuokite laiką apžiūrai jau šiandien!

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!

Vieta
Servisas
Paslauga
Service Extras
Data ir laikas
Pasikartojanti informacija
Informacija
Cart
Confirmation
Mes negalime apdoroti jūsų mokėjimo. Prašau, bandykite dar kartą.
Dėkojame, kad užsiregistravote!
Jūsų registracijos numeris: