Apie mus

Ilgi metai patirties...

Esame jauna, bet itin ambicinga komanda, pasiruošusi išspręsti visus Jūsų automobilio priežiūros klausimus! Galime pasiūlyti ne tik remonto paslaugas, tačiau ir rasti detales, reikalingas automobilio remontui. Rūpinamės Jūsų automobilio tvarkymu nuo A iki Ž. Turime visą reikiamą įrangą bei profesionalių specialistų komandą, kad išspręstume net ir didžiausias technines ar elektronikos sistemų problemas Jūsų automobiliui.

Dirbame su įvairiausių markių ir modelių automobiliais. Aptarnauti ir remontuoti galime Europinius, iš JAV ar kitų kraštų parvykusius automobilius. Labai svarbu, kad pasirinkti meistrai atsakytų į klausimus ir rastų sprendimus, o Jūs eisme galėtumėte dalyvauti saugiai.

Kadangi jau daug metu didžioji gyvenimo dalis vyksta virtualioje erdvėje, pagalvojome, kad tokios tendencijos turi paliesti ir Jūsų automobilį. Kam gaišti laiką ieškant kompetentingo meistro – kai tai už Jus galime padaryti mes!

Nesvarbu ar ruošiatės įsigyti automobilį, ar sugedo Jūsų turimas – nesukit galvos, patikėkit šitą užduotį mums! Mūsų patyrę meistrai nustatys visas problemas ir jas pašalins kvalifikuotai ir už protingas kainas!

Tad visada Jūsų paslaugoms:

– Greitai surasime atsarginę dalį Jūsų sugedusiam automobiliui.
– Parinksime patikimą servisą bet kokiam remontui atlikti, nustaysime gedimą ir jį pašalinsime.
– Patikrinsime automobilį jį įsigyjant.
– Pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti visais automobilio remonto klausimais.

O svarbiausia – sutaupysime Jūsų laiką ir pinigus!

autoservisas Vilniuje 2
generic
generic
generic

Klientų atsiliepimai

Mane nustebino tai, kaip profesionaliai jie atliko savo darbą. Ypatingai greitai parinko serbvisą, o jau kitą dieną buvo sutvarkyta mano automobilio pakaba.
Lukas
Smagu, kad man nereikėjo pačiai ieškoti, kas sutvarkys mano mašiniuką. Pasirodo, jam nebuvo nieko rimto. Tad ačiū, kad sąžiningai tai nustatėte ir sutvarkėte.
Lina
Ačiū REPCAR konsultantui Albertui, kuris parinko žiauriai gerą servisą automobilio apžiūrai. Buvo žymiai lengviau apsispręsti jį perkant.
Igoris

IEŠKOTE PATIKIMŲ IR KOKYBIŠKŲ REMONTO PASLAUGŲ?

Geriausi meistrai visoje Lietuvoje.

Rezervuokite laiką apžiūrai jau šiandien!

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!

Vieta
Servisas
Paslauga
Service Extras
Data ir laikas
Pasikartojanti informacija
Informacija
Cart
Confirmation
Mes negalime apdoroti jūsų mokėjimo. Prašau, bandykite dar kartą.
Dėkojame, kad užsiregistravote!
Jūsų registracijos numeris: