Audi servisas

Repcar – specializuotas Audi servisas, kuriame remontuojami europiniai, iš JAV parvykę arba naujausi elektra varomi modeliai. Dirbame tiek su populiariais TDI ar TFSI, tiek su sportiniais S ir RS serijos Audi variantais.

Audi serviso ypatumai

Mūsų Audi servisas pasirūpina jūsų komfortu ir geriausia įmanoma patirtimi.

Viskas prasideda nuo užklausos ir laiko vizitui, rezervacijos. Rezervuoti laiką Audi automobilio remontui Repcar yra paprastas procesas. Galite lengvai rezervuoti laiką internetu arba telefonu.

Kai atvyksite iki serviso, technikai priims automobilį, atliks išsamią diagnostiką, kad nustatytų visas problemas. Tada pateiksime išsamią remonto išlaidų sąmatą, kad tiksliai žinotumėte, ko tikėtis.

Nusprendus remontuoti, komanda imsis darbo bei tvarkys problemas, naudodama tik originalias dalis ir naujausius įrankius bei įrangą. Baigę remontą, atliksime galutinę apžiūrą, kad užtikrintume, jog viskas veikia taip, kaip turėtų. Audi yra premium segmento automobilis, todėl jis nusipelno atsakingo dėmesio.

Audi serviso remonto darbai

Repcar Audi servisas suteiks įvairias remonto paslaugas, įskaitant:

  • Duslintuvų remontą / suvirinimą
  • Kuro sistemos remontą;
  • Paruošimą TA;
  • Pavarų dėžės remontą ir priežiūrą;
  • Važiuoklės remontą;
  • Turbinų remontą;
  • Variklių ir elektronikos remontą.

Taip pat atliekamos ir specializuotos ar papildomos paslaugos, kaip kad skydelių remontas ar salono valymas, žibintų poliravimas ir ne tik.

Nors Audi automobiliai garsėja kaip gaminantys jau ir taip galingus variklius su didžiuliais galios resursais bei yra premium segmento atstovas, tačiau, kaip ir bet kuris kitas automobilis, Audi modeliai gali susidurti su problemomis.

Jeigu įsižiebė įspėjamoji lemputė Check Engine, problema gali būti oro sensorius arba prastai veikianti užvedimo sistema. Kita dažnai pasitaikanti problema – žemas alyvos slėgis ir Oli Pressure  įspėjamoji lemputė. Jei nebus nedelsiant pašalintas, defektas gali sugadinti motorą.

Taip pat ir dviejų sankabų S tronic pavarų dėžėms gali būti reikalingas specializuotas Audi remontas Vilniuje. Matant pranešimą Transmission Malfunction negalima delsti. Šis pranešimas rodo, kad su transmisija yra problemų, pavyzdžiui, susidėvėjo sankaba.

Repcar technikai turi kompetencijos diagnozuoti ir suremontuoti beveik bet kokią jūsų Audi problemą. Mes naudojame VAG grupės automobiliams ir Audi pritaikytą diagnostikos programinę įrangą ir kodų skaitytuvus, kad tiksliai diagnozuotume defektus. Dirbame tiek su TDI, tiek su TFSI ar hibridiniais bei EV Audi automobiliais.

Audi serviso remonto kainos

Repcar gali pasiūlyti patrauklias remonto paslaugų kainas įvairiausiems Audi modeliams. Prieš pradėdami bet kokius remonto darbus, supažindiname klientus su situacija ir pateikiame išsamią sąmatą. Mums rūpi jūsų pasitikėjimas, todėl siekiame atitikti lūkesčius ar net juos pranokti. Kaip specializuotas Audi servisas Vilniuje turime platų partnerių tinklą, tad galime gauti reikalingas detales, turime įrangą darbams.

Repcar komandos technikai supranta unikalius Audi automobilių ir gilinasi į jų savininkų poreikius, kad jūsų automobilis iš serviso išvažiuotų geriausios būklės.

Mūsų parinktas Audi servisas įsikūręs Vilniuje, kuo arčiau jūsų.