Žibintų patikra ir keitimas

Kadangi automobilius vairuojame nuolatos, o automobilio priekis priima didžiausią aplinkos poveikį (purvą, vandenį, tiesioginius saulės spindulius), kuris intensyviai veikia žibintų paviršių. Laikui bėgant prarandamas ne tik šviesos srautas, bet ir estetinė žibintų išvaizda. Dažnas iš mūsų varydami automobilį į techninę apžiūrą esame išgirdę inspektoriaus pastabą dėl nepakankamo šviesos srauto – tai gali nutikti dėl išdegusio reflektoriaus arba žibinto plastiko nusidėvėjimo. Pastaruoju atveju žibintų poliravimas pagerina ne tik automobilio estetinį vaizdą, bet pageltę ar išblukę žibintai vėl tampa skaidrūs ir, svarbiausia, padidėja šviesos pralaidumas, taigi kartu ir matomumas bei saugumas kelyje.

Žibintų restauravimas ir remontas

Bėgant laikui, veikiami aplinkos, automobilio žibintai pradeda gelsti, tampa matiniai ir gali atsirasti įbrėžimų. Tai ne tik kenkia bendram automobilio vaizdui, bet ir žibintų veikimo kokybei – nublukę žibintai slopina ir iškraipo šviesos spindulį.

Žibintų poliravimo pagalba atnaujinami žibintų paviršiai bei sugrąžinamas jų pradinis skaidrumas bei blizgesys. Poliravimo metu pašalinami smulkūs defektai, negilūs įbrėžimai, matinis plastiko paviršius.

Kodėl verta atnaujinti žibintus?

Žibintai po remonto:

  • geriau apšviečia kelią;
  • teisingai išsklaido šviesos spindulius;
  • kai matomumas geresnis, kelionė tampa saugesnė.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Repcar – tai profesionalus automobilių servisas, kuris teikia pačias įvairiausias paslaugas skirtingų markių, modelių ir tipų transporto priemonių. Pasirūpinsime, kad būtų patikrintas ir suremontuotas žibintas, atliktas žibinto stiklo keitimas ar atnaujinimas, jeigu to reikia. Poliruojame ir šaliname kitus estetinius ar elektroninius defektus. Dirbame greitai bei užtikriname maksimalų jūsų pasitenkinimą!

Mus rasite adresu Laisvės pr. 78B-214, Vilnius.