Turbinų remontas ir diagnostika

Dažnam automobilių vairuotojui turbinų remontas ne kartą girdėta frazė. Dauguma automobilių vairuotojų žino, kas yra turbina ir kam ji reikalinga, bet iš praktikos galime pasakyti, kad mažai kas žino kaip taisyklingai ir tvarkingai ją eksploatuoti, stebėti techninę jos būklę.

Juk turbinos eksploatacijos laikas tiesiogiai susijęs su tuo, ar reguliariai variklyje yra keičiami tepalai (alyva), atliekami kiti reguliarūs techniniai aptarnavimai. Jei šių procedūrų vengiama, tikėtina, kad turbinos tarnavimo laikas bus ženkliai trumpesnis.

Sugedus turbinai, nesugadinti viso variklio padės kokybiška turbinos diagnostika ir šiuolaikiškas kvalifikuotas turbinos remontas. Turbinos diagnostika labai atsakingas darbas, nes jo metu privaloma kuo tiksliau nustatyti gedimą.

repcar-paslaugos-image (16)

Be to, restauruojant turbiną patyrę meistrai stengiasi rasti ir jos gedimo priežastis, nes suremontavus turbiną, bet nepašalinus priežasčių dėl ko ji sugedo, ji vėl gali tapti nebetinkama naudoti. Kokybiškam diagnostikos ir remonto procesui užtikrinti reikalinga specializuota patikros įranga.

Turbinos keitimas į naują ar variklio remontas yra kelis kartus brangesnis procesas nei turbinos remontas ar turbinos restauravimas. Todėl geriau atlikti turbinos diagnostiką (PRO turbinos patikra) iš anksto, kad turbinos remontas būtų atliktas laiku, taip maksimaliai sumažinant išlaidas Jūsų automobilio remontui.

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!