Starterių remontas

Starteris yra atsakingas už užvedimą. Tai galingas elektros varikliukas, kuris suka variklio smagratį, kad prasidėtų degimo procesas.

Jei pastebėjote kokių nors starterio problemų požymių, pavyzdžiui, tarškėjimo garsus, lėtą užvedimą arba jokio atsako pasukus raktelį, pats laikas starterio variklį patikrinti ir suremontuoti specialistui.

Starterio problemos yra gana dažnos ir specialistai jas sprendžia pakankamai greitai. Jeigu problema tik susidėvėjęs starteris, tai tikrai nėra pernelyg brangus remontas. Mes į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai, todėl visada stengsimės pasiūlyti geriausią išeitį bei sprendimą.

Kaip žinoti, jog laikas remontuoti starterį?

Starteris gali susidėvėti dėl didelės ridos, amžiaus arba netinkamo naudojimo.

Jei starteris veikia netinkamai:

  • Variklis užges arba neužsives;
  • Išsikraus akumuliatorius;
  • Variklis sunkiai užsives;
  • Bus kitų problemų su motoro elgesiu.

Šių požymių ignoravimas gali sukelti rimtesnių problemų ir brangiai kainuojantį remontą. Pastebėjus juos reikalingas starterių remontas.

Starterių remontas yra pakankamai sudėtinga užduotis, kuriai reikia specialių žinių ir patirties. Repcar rekomenduoja šią užduotį patikėti profesionalams, kad išvengtumėte tolesnės žalos. Diagnostikos ir apžiūros metu gali paaiškėti, kad problema – daug rimtesnė nei tik starterio defektai.

Profesionalus starterių remontas Vilniuje

Repcar daro aukštos kokybės užvedimo sistemos, o taip pat ir starterių remontą visų tipų automobiliams Vilniuje.

Mūsų technikai naudoja specializuotą įrangą starterio variklio gedimams diagnozuoti. Atlikus diagnostiką ir nustačius problemą galima daryti solenoido remontą, pakeisti patį starterį arba kitaip eliminuoti problemą. Apie sprendimus visada informuojame klientą.

Repcar servisą rasite Vilniuje. Čia patrauklia kaina atliekami patys įvairiausi remonto darbai. Atvykite ir leiskite mums pasirūpinti jūsų automobiliu!