Ratų suvedimas yra labai svarbi paslauga, kuria užtikrinama, kad jūsų automobilio ratai lygiagrečiai ir tolygiai kontaktuotų su kelio danga. Jeigu ratai išvirto (reikalingas ratų suvedimas), gali netolygiai dėvėtis padangos, suprastėti valdomumas ir kuro ekonomija. Tiek teigimas, tiek neigiamas išvirtimas nėra naudingas jūsų automobiliui.

Repcar siūlo ratų suvedimo paslaugas. Mus rasite Vilniuje.

Mūsų technikai naudoja moderniausią įrangą ir metodus, kad užtikrintų, jog jūsų automobilio ratai būtų tinkamai sureguliuoti ir užtikrintų optimalų saugumą bei našumą. Suvedimą atliekame ir ekspertizei, jeigu to reikia.

Ratų suvedimas reikalingas, jei pastebėjote, kad jūsų automobilis krypsta į vieną pusę, vairas išsicentravo arba girdite neįprastus garsus, sklindančius iš ratų. Be to, suvedimas rekomenduojamas ir tada, kai montuojamos naujos padangos, pakabos sudedamosios dalys arba jei smarkiau atsitrenkėte į kliūtį ar įvažiavote į duobę.

Ratų suvedimą visada turėtų atlikti sertifikuotas technikas, turintis reikiamų žinių ir įrangos. Pasiūlysime šią paslaugą atlikti patrauklia kaina.

Susisiekite su mumis šiandien ir užsisakykite susitikimą dėl ratų suvedimo Vilniuje. Taip pat rekomenduojame kartu su ratų suvedimu atlikti ratų balansavimą. Kada reikia balansuoti ratus? Tai daryti taip pat rekomenduojama keičiant padangas arba kas 10 – 20 000 km.