Ratų montavimas

Ratų montavimas ir balansavimas – gali kilti klausimas – kas tai yra? Tai – procesas/paslauga kurios metu ratai uždedami arba pakeičiami bei subalansuojami. Balansuoti reikia tam, kad būtų užtikrintas optimalus svorio paskirstymas ir tolygus riedėjimas. Jei jūsų transporto priemonės ratai nėra tinkamai subalansuoti, gali kilti tokių problemų kaip netolygus padangų dėvėjimasis, prastas valdymas ir įkyri vibracija.

Kokybiškas padangų montavimas ir ratų balansavimas užtikrina saugų ir komfortišką važiavimą, stabilumą kelyje, mažesnį padangų dėvėjimąsi ir mažesnę kitų automobilio mazgų gedimų tikimybę.

Mūsų technikai naudoja pažangią įrangą ir metodus, kad užtikrintų, jog jūsų automobilio ratai būtų tinkamai sumontuoti ir subalansuoti. Centruojame ratus, rūpinamės, kad ratų veržlės būtų priveržtos tinkamai ir, kad ratai būtų tinkamai subalansuoti, norint pašalinti vibraciją.

Rekomenduojama ratus sumontuoti ir subalansuoti kiekvieną kartą, kai montuojate naujas padangas arba pastebite kokių nors problemų, pavyzdžiui, vibraciją ar prastą valdymą. Balansavimą mūsų servise daro specialios balansavimo staklės.

Susisiekite su mumis šiandien, kad rezervuotumėte montavimo ir balansavimo paslaugas Vilniuje.

Ratų montavimas ir balansavimas