Purkštukų remontas

Purkštukų remontas arba jų išvalymas atliekamas naudojant specialų stendą, vonelę bei kitą profesionalią įrangą. Be to, naudojant specialią technologiją purkštukų remontas taip pat galimas jo nenuimant nuo automobilio. Šiuo atveju naudojant įranga yra išvaloma visa kuro sistema.

Laikui bėgant kuro įpurškimo ir padavimo sistema dėvisi bei gali būti pažeidžiama. Purkštukų patikra apsaugo nuo tokių problemų, kaip: sumažėjęs našumas, padidėjęs dūmingumas, keistas variklio darbas ir kitų.

Degalų sistemos remonto darbus turėtų atlikti tik sertifikuoti specialistai, turintys reikiamų žinių ir specializuotą įrangą. Bandymas remontuoti degalų sistemą savarankiškai gali būti pavojingas ir gali dar labiau sugadinti transporto priemonę. Tai – delikačios elektronikos ir mechaninių komponentų derinys, ypač, naujuose automobiliuose. Aukšto slėgio, itin tiksli įranga yra jautri, todėl purkštukų tikrinimas Vilniuje ar jų remontas turėtų būti patikėtas Repcar!

Mūsų meistrai naudoja pažangią įrangą ir metodus, kad diagnozuotų ir pašalintų jūsų automobilio įpurškimo sistemos problemas. Siūlome aukščiausios kokybės degalų sistemos remonto paslaugas, atitinkančias jūsų unikalius poreikius. Dirbame su nedideliais, trijų cilindrų ar maksimaliai forsuotais bei galingais – 8, 10 ar 12 cilindrų dyzeliu bei benzinu varomais motorais.

Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte vizito laiką ir leiskite mums pasirūpinti jūsų įpurškimo sistemos remontu.

Purkštukų patikros būdai

Naudodami pažangius metodus tikriname jūsų automobilio purkštukus ir užtikriname, kad jie tinkamai veiktų. Mūsų sertifikuoti technikai naudoja specialią tikrinimo įrangą, kad atliktų bet kokias, su kuro sistemos priežiūra bei aptarnavimu susijusias užduotis. Apžiūros bei diagnostikos metu tikrinamas kiekvieno purkštuko veikimas, srautas ir slėgis. Taip pat naudojame specializuotus tirpiklius, kad pašalintume bet kokias šiukšles ar nuosėdas, kurios gali turėti įtakos jūsų purkštuvo veikimui.

Benzininių arba dyzelinių variklių purkštukų remontas gali skirtis priklausomai nuo jų būklės jūsų automobilyje ar konkrečios situacijos. Jei patikrinimo metu aptinkama kokių nors problemų, gali būti rekomenduojama restauravimo paslauga, remontas arba keitimas. Visa tai daroma tam, kad būtų atkurtas optimalus šių įrenginių darbas. Tai labai prisideda prie kuro sąnaudų, variklio dinamiškumo, garso ir komforto, sėdint už vairo.

Nustačius atidarymo slėgį, impulsų trukmę, sandarumą ir kitus parametrus galima nustatyti, koks aptarnavimas ir koks remontas yra reikalingas. Beveik visuomet padaromas išėmimas ir purkštukų apžiūra atskirai. Turėdami informacijos ir rezultatus po diagnostikos, apie tai informuojame klientus ir pristatome, kokie turėtų būti tolesni žingsniai.

Kodėl svarbu prižiūrėti purkštukus?

Purkštukai atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant optimalų degalų naudojimo efektyvumą ir automobilio variklio veikimą. Laikui bėgant purkštukai gali užsikimšti arba būti pažeisti, todėl sumažėja degalų naudojimo efektyvumas, galia ir padidėja išmetamųjų teršalų kiekis. Būtent dėl šių priežasčių purkštukų patikra yra svarbi reguliarios automobilio techninės priežiūros dalis.

Degalų purkštukai yra atsakingi už tai, kad į variklį reikiamu metu patektų reikiamas kiekis degalų. Giliau panagrinėkime problemas, kurias iššaukia kuro purkštukų nepriežiūra ir ką spręsti padeda purkštukų patikra bei remontas.

Suprastėjusi kuro ekonomija

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų dėl užsikimšusių arba pažeistų purkštukų – išaugusios kuro sąnaudos. Kai purkštukai veikia netinkamai, jie gali netiekti į variklį reikiamo degalų kiekio, todėl variklis dirba sunkiau ir, dėl to sunaudoja daugiau degalų. Skirtumai gali siekti net keliasdešimt procentų, todėl labai svarbu ilgai nedelsti.

Suprastėjusi dinamika

Kita problema, kuri gali kilti dėl sugedusių arba užsikimšusių kuro purkštukų, yra galios sumažėjimas bei akceleracinių savybių praradimas. Jei variklis negauna reikiamo degalų kiekio, jam tiesiog fiziškai neįmanoma generuoti galios, reikalingos pagreitėti ar išlaikyti greitį. Automobilis pasidaro vangus, lėtesnis. Lizdų valymas arba keitimas, o taip pat ir restauravimas dažnu atveju padeda viską sugrąžinti į įprastą situaciją.

Tolesni, rimtesni variklio pažeidimai

Kraštutiniais atvejais užsikimšę arba pažeisti purkštukai gali net sugadinti variklį. Savaime suprantama, kad rimtas gedimas sukuria poreikį brangiam remontui, kurio būtų buvę galima išvengti tinkamai prižiūrint purkštukus.

Dyzelinių purkštukų priežiūros ypatybės

Nors skiriasi dyzelinių ir benzininių automobilių techninės charakteristikos, visgi patarimai, kuriuos galime duoti norintiems geriau prižiūrėti kuro perdavimo sistemą, yra ganėtinai panašūs.

Degalų purkštukų priežiūra ir rūpinimasis jais yra svarbus aspektas, kuris gali padėti pagerinti degalų naudojimo efektyvumą, apsaugoti dinamiką ir prailginti variklio tarnavimo laiką. Pateikiame keletą patarimų, kaip prižiūrėti degalų purkštukus:

  • Naudokite aukštos kokybės degalus. Naudojant aukštos kokybės degalus, kuro purkštukai išlieka švarūs ir juose nesusidaro nuosėdų. Prastos kokybės degalai tiesiog nėra tokie švarūs bei gali turėti priemaišų arba būti netinkamai apdirbti. Tai sukuria rimtas problemas.
  • Reguliariai keiskite degalų filtrus. Kuro filtrai padeda sulaikyti šiukšles ir teršalus, kad jie nepatektų į degalų sistemą ir nepasiektų purkštukų. Reguliariai keisdami degalų filtrus, galite išsaugoti švarią degalų sistemą ir jums rečiau bus reikalingas purkštukų remontas.
  • Venkite naudoti nekokybiškus degalų priedus. Kai kuriuose degalų prieduose gali būti aštrių cheminių medžiagų, kurios pažeidžia purkštukus ar kitas sistemas. Būtinai ištirkite ir naudokite tik aukštos kokybės degalų priedus, kurie rekomenduojami jūsų automobiliui. Čia daugiausiai kalbame apie Adblue sistemas.
  • Reguliariai atlikite purkštukų techninę priežiūrą/patikrą. Reguliari purkštukų patikra gali padėti užkirsti kelią problemoms. Meistrai išspręs gedimus ar pašalins defektus, kol jie vis dar yra suvaldomi.
  • Venkite per ilgo darbo ant laisvų apsukų. Ilgesnį laiką dirbant ant laisvų, variklyje gali kauptis degalai, todėl degalų purkštukuose gali susidaryti nuosėdų ir nuosėdų. Tai yra ypač kenksminga šaltesniu oru.

Visi šie patarimai galioja automobiliams, nepriklausomai nuo jų markės ar modelio. Tuo gali vadovautis: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Renault, Volvo, VW ar kitų automobilių vairuotojai.

Kodėl verta rinktis mus?

Su Repcar lengva sulaukti profesionalų dėmesio savo automobiliui. Tiesiog užpildykite mūsų internetinę kontaktų formą ir mūsų patyrusi komanda nedelsdama su jumis susisieks ir aptars jūsų automobilio poreikius, pasiūlys išeitis. Siūlome skaidrias ir konkurencingas visų savo paslaugų kainas, o prieš pradėdami bet kokius darbus su jūsų automobiliu pateikiame išsamias sąmatas. Net, jeigu automobilis parvyko iš JAV arba norite atlikti kapitalinį remontą, kurį sudaro ir dyzelinių purkštukų patikra bei variklio remontas – tikrai pasiūlysime optimalius terminus bei patrauklias sąlygas.

Nesvarbu, ar jums reikia įprastinės techninės priežiūros, diagnostikos, ar remonto, mes esame čia, kad suteiktume aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias jūsų unikalius poreikius. Dirbame su Bosch, Mann ir kitų patikimų prekės ženklų įranga bei produkcija. Pažįstame ne tik populiariausius: TDI, TFSI, HDI, CDI, Kompressor, tačiau ir kitų tipų variklius, jų įpurškimo sistemų subtilybes. Dėl to purkštukų tikrinimas Vilniuje ar remontas bus daromi patrauklia kaina ir per ganėtinai trumpą laiką.

Suprantame, kad jūsų automobilis yra svarbi investicija, todėl su kiekviena transporto priemone elgiamės itin rūpestingai ir dėmesingai. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte susitikimą ir leiskite mums pasirūpinti visais jūsų automobilio poreikiais. Po vizito pašalinsime nemalonius garsus ar kitas problemas.

Mūsų servisą galite rasti adresu Laisvės pr. 78-214B, Vilnius. Lauksime jūsų!