Pneumatinės pakabos remontas

Kas yra važiuoklės remontas?

Važiuoklės remontas yra vienas dažniausiai pasitaikančių darbų autoservisuose. Važiuoklė: ašys, ratai, amortizatoriai, stabilizuojančios dalys, vairo mechanizmas – vienas labiausiai nusidėvinčių automobilio mazgų, kurį nuolat veikia didelės apkrovos. Bet koks važiuoklės gedimas mažina saugumą kelyje, gali tapti avarijos priežastimi. Be to, netvarkinga važiuoklė sąlygoja kitų detalių greitesnį nusidėvėjimą, nepatogumus vairuojant automobilį.

Kada reikia važiuoklės remonto?

Jeigu pastebėjote, kad automobilis ėmė elgtis keistai posūkiuose arba važiuojant per duobes, labai gali būti, jog reikalingas pneumatinės pakabos remontas. Šios pakabos dalys yra ganėtinai jautrios pažeidimams, ir jiems nutikus, tai labai atsiliepia vairavimo potyriams bei mašinos elgsenai. Šiuo remontu gali užsiimti tik profesionalūs meistrai, kuriems nesvetimos pneumatikos sistemos bei jų tvarkymas. Daugumą šių problemų diagnozuoti pavyks naudojantis kompiuterinės diagnostikos įranga. Meistrai pažins problemų kodus ir iš karto pasiūlys sprendimus.

Dažniausios pneumatinės pakabos problemų priežastys gali būti pneumatiniuose vamzdeliuose ar pneumatinių spyruoklėse esančios skylutės/pažeidimai, sugedę oro kompresoriai ar pneumatinės pakabos valdymo moduliai, susidėvėję ar pažeisti komponentai ir elektros problemos. Pakabos sistema taip pat gali sugesti dėl nepalankių važiavimo sąlygų, transporto priemonės perkrovos arba netinkamos techninės priežiūros.

Svarbu, kad bet kokias pakabos problemas nedelsiant išspręstų kvalifikuotas specialistas, kad būtų išvengta tolesnės žalos.

Pneumatikos remontas