Automatinių pavarų dėžių remontas

Automatinė pavarų dėžė yra užtikrina sklandų ir tikslų pavarų perjungimą automatiniu būdu. Tačiau, kaip ir bet kuris komponentas, automatinės dėžės gali susidurti su problemomis. Automatinės greičių dėžės šiuolaikiniuose automobiliuose yra labai sudėtingos ir subtilios. Jų remonto darbais gali užsiimti tik profesionalai.

Repcar servise Vilniuje atliekamas aukščiausios kokybės visų tipų automobilių automatinių pavarų dėžių remontas, įskaitant diagnostiką, tepalų keitimą ir mechaninį remontą.

Automatinę pavarų dėžę dažniausiai sudaro sudėtinga krumpliaračių ir hidraulinių mechanizmų sistema, kuri valdo automobilio transmisiją. Yra įvairių tipų automatinių pavarų dėžių. Tarp populiariausių yra PDK, DSG ir ZF, o šių raidžių reikšmės paprastai nusako technologiją arba dėžės gamintoją.

Labai svarbu, kad gedimai būtų šalinami laiku, nes tai smarkiai pagerins jūsų automobilio valdomumą ir apsaugos nuo tolesnių, galbūt žymiai brangiau tvarkomų problemų

Kaip žinoti, jog reikia atvykti dėl automatinės pavarų dėžės remonto?

Įprasti automatinės pavarų dėžės gedimų požymiai yra: labai kietas arba smūgiuojantis ar vėluojantis pavarų perjungimas, nušokanti/praslystanti pavara, keistas garsas ar vibracija perjungiant pavaras.

Pastebėjus bet kurį iš šių požymių, svarbu, kad būtų atlikta dėžės diagnostika. Svarbus yra ir savalaikis aptarnavimas, kaip kad tepalų keitimas (jei tai nėra sausa dėžė).

Profesionalus automatinių pavarų dėžių remontas Vilniuje

Repcar technikai naudoja specializuotą įrangą automatinių pavarų dėžių gedimams diagnozuoti ir taisyti. Po remonto atstatomas valdymas ir pašalinami defektai.

Visų specialistų atsiliepimai čia bus vienodi – automatinės pavarų dėžės remontas yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti specialių žinių ir patirties. Bandymas remontuoti automobilio automatinę pavarų dėžę patiems gali sukelti dar didesnę žalą ir sukelti didelius nuostolius.

Repcar servisus rasite Vilniuje, kuo arčiau savo lokacijos. Čia patrauklia kaina atliekamas ir mechaninių greičių dėžių remontas.