Pavarų dėžių remontas

Pavarų dėžė –  vienas svarbiausių automobilio agregatų svarbumu prilyginamas varikliui ir ji kaip ir didžioji dauguma mazgų, turi savo resursus. Kartais pakanka tik pakeisti tepalus ir dėžė vėl pradeda veikti tvarkingai, na o pasitaiko atvejų, kai nėra išvengiamas remontas, o gal net pigiau ir patikimiau tiesiog pakeisti visą pavarų dėžę.

Modernios pavarų dėžės – itin sudėtingi mechanizmai

Šiuolaikinės, ypač automatinės pavarų dėžės yra labai sudėtingi mechanizmai, kuriems aptarnauti ir remontuoti reikia specialių žinių ir įrangos.

Bandydami išspręsti pavarų dėžės problemą savarankiškai arba naudodamiesi nekvalifikuotų specialistų pagalba, galite padaryti brangiai kainuojančių klaidų, kurios gali dar labiau pakenkti jūsų automobiliui.

Tik profesionalus mechanikas, turintis tinkamą įrangą – diagnostikos įrankius, geras pakaitines dalis ir specializuotus pavarų dėžės remonto įrankius, gali teisingai nustatyti problemą ir įgyvendinti patikimą sprendimą.

Repcar ekspertų komanda turi žinių ir patirties, reikalingos bet kokiai transmisijos problemai išspręsti ir suteikti aukščiausios kokybės remonto paslaugas. Pamirškite smūgiavimą, dingstančius bėgius ar kitas problemas. Mūsų atliekamas pavarų dėžių remontas Vilniuje padės tai palikti praeityje!

Pavarų dėžių remontas ir aptarnavimas

Kada reikalingas pavarų dėžės remontas?

Pavarų dėžės gedimą dažniausia išduoda:

Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, svarbu kuo greičiau patikrinti pavarų dėžę, kad išvengtumėte tolesnės žalos ir brangiai kainuojančio remonto. Patikros ir pirminio remonto kaina gali būti daug mažesnė.

Dėl pavarų dėžių remonto susisiekite su mumis telefonu +370 619 67777 arba el. paštu – info@repcar.lt. Mūsų servisas įsikūręs adresu V.Nagevičiaus g. 3, Vilnius.