Patikra prieš perkant automobilį

Automobilio patikra – važiuoklė, elektronika, variklis, kėbulas.

Važiuoklės patikra:

Dažniausiai tokiai patikrai vairuotojai suskuba, kai iš automobilio jau pasigirsta pašaliniai garsai: bildėjimas, trinimasis, čežėjimas ir pan. Jos metu meistrai identifikuoja sugedusias dalis.

Įprastai vairuotojai, kurie suskuba šalinti gedimus iškart, ateityje remontui išleidžia mažiau, tad pirkimo atveju prižiūrėta važiuoklė gali ušduoti rūpestingą viso automobilio priežiūrą.

Nes kuo ilgiau netvarkinga dalis gadina kitas, aplink esančias, tuo didesnė tikimybė, kad automobiliui reikės sudėtingesnio, kompleksiškesnio, todėl brangesnio remonto.

Kompiuterinė diagnostika:

Šios procedūros metu pasitelkiant kompiuterinę įranga tikrinami elektriniai automobilio mazgai.

Akcentuojame, kad tokio prietaiso, kuris “nuskanuotų” ir tiksliai nurodytų visus gedimus šiai dienai nėra. Todėl be kompiuterinės įrangos, būtina meistrų ilgametė patirtis ir išsilavinimas.

Kompiuterinė diagnostika – tai pagalba meistrui, kiek įmanoma tiksliau identifikuoti gedimus ir jų priežastis.

Šių laikų automobiliai yra technologiškai pažangūs, todėl vis daugiau automobilyje vykstančių mechaninių procesų lydi elektroniniai signalai (davikliai, valdymo blokai ir kt.). Būtent davikliai siunčia signalus į valdymo blokus, kurie juos analizuoja ir gali suteikti mums informaciją apie vienokio arba kitokio automobilyje vykstančio proceso būklę.

Kėbulo apžiūra:

Retas automobilis, sulaukęs 3 ar daugiau metų būna visiškai kosmetiškai neremontuotas. Smulkius įbrėžimus galima užpoliruoti, bet būna atvejų, kad į Lietuvos rinką pakliūna automobiliai praeityje turėję itin didelius auto įvykius, po kurių buvo kapitališkai remontuojami.

Yra daug nuomonių apie „prikeltus“ automobilius, bet jei remontas buvo atliktas kvalifikuotai – greičiasiai automobilis atitiks visus saugumo ir eksploatacijos reiakalavimus.

Automobilio pirkimo metu yra svarbu nustatyti automobilio įvykių istoriją, buvusius apgadinimus ir jų pašalinimo darbų kokybę, nes nuo to prikalusys būsimas automobilio nusidėvėjimas ir jūsų saugumas.

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!