Automobilio važiuoklė išlaiko automobilio svorį ir užtikrina stabilumą važiuojant. Laikui bėgant važiuoklė gali būti pažeista ir dėvisi. Svarbu reguliariai tikrinti savo arba prieš perkant – dominančio automobilio važiuoklę.

Repcar siūlo aukščiausios kokybės važiuoklės patikros paslaugas patrauklia kaina. Kreipkitės jau dabar. Mūsų servisą galite rasti Vilniuje. Lauksime jūsų!

Kodėl svarbi važiuoklės patikra?

Važiuoklės patikra yra svarbi siekiant nustatyti visas automobilio važiuoklės problemas, pavyzdžiui, gedimus, koroziją ar prastos kokybės remonta. Šios problemos gali lemti prastą pojūtį už vairo, kietesnį pojūtį važiuojant per duobes, prastesnes eksploatacines savybes ir net galimą pavojų saugai. Važiuoklės patikra gali padėti rasti tokias bėdas, kol jos netapo didelėmis, todėl ilgainiui sutaupysite laiko ir pinigų.

Važiuoklės patikrą atliekame naudodami specialų patikros stendą, kuris leidžia pakelti jūsų automobilį ir apžiūrėti važiuoklę iš visų pusių. Taip pat patikrinsime pakabą ir kitus komponentus, kad įsitikintume, jog jūsų automobilis veikia tinkamai. Labai svarbu patikrinti viską ne tik vizualiai, bet ir pamatyti pakabos darbą nepalankiomis situacijomis. Tam ir reikalingas specialus stendas.

Kas turėtų atlikti važiuoklės patikrą?

Važiuoklės patikrą turėtų atlikti sertifikuoti technikai, turintys reikiamą kompetenciją ir įrangą. Bandymas važiuoklę tikrinti savarankiškai gali būti nenaudingas, o kritiniu atveju ir gali dar labiau apgadins transporto priemonę.

Darbui atlikti reikalingas ir specialus patikros stendas bei važiuoklės sistemų išmanymas, tinkami įrankiai problemų sprendimui. Visa tai turi Repcar servisas Vilniuje.

Kokia šios paslaugos nauda?

Važiuoklės patikra gali padėti nustatyti galimas automobilio važiuoklės, pakabos ir kitų, susijusių komponentų problemas. Tik taip galima patikrinti, kad automobilis veiks tinkamai kelyje, ypač greitose situacijose elgsis prognozuojamai.

Važiuoklės patikra ant stendo taip pat gali padėti prailginti automobilio tarnavimo laiką ir padidinti jo perpardavimo vertę.