Paruošimas techninei apžiūrai

Patikrinimo metu, įvertinami visi nusiskundimai ir atliekama:

Važiuoklės patikra:

Dažniausiai tokiai patikra nustato iš kur pasigirsta pašaliniai garsai: bildėjimas, trinimasis, čežėjimas ir pan. Ir jos metu meistrai identifikuoja sugedusias dalis. Važiuoklės patikra atliekama apžiūrint automobilį meistrui arba ant važiuoklės patikros stendo.

Kompiuterinė diagnostika:

Šios procedūros metu kompiuterinės įrangos pagalba yra tikrinami elektriniai automobilio mazgai. Kompiuterinė diagnostika padeda maksimaliai  tiksliai identifikuoti gedimus ir jų priežastis.

Šiuolaikiškuose automobiliuose vis daugiau vykstančių mechaninių procesų lydi elektroniniai signalai (davikliai, valdymo blokai ir kt.). Būtent davikliai siunčia signalus į valdymo blokus, kurie juos analizuoja ir gali suteikti mums informaciją apie vienokio arba kitokio automobilyje vykstančio proceso būklę.

Variklio diagnostika:

Galima išskirti du variklio diagnostikos tipus: kompiuterinė diagnostika ir mechaninė variklio diagnostika.

Kompiuterinės variklio diagnostikos dažniausiai prireikia, kai ant prietaisų skydelio užsidega “check engine” lemputė, kuri signalizuoja, jog variklio sistemos darbe atsirado nesklandumų (padidėjo kuro sąnaudos, blogai užsiveda, girdisi pašaliniai garsai ir t.t.). Tuomet prie automobilio prijungiamas kompiuteris su specialia programine įranga ir elektroniškai patikrinama, kokias “klaidas” rodo valdymo blokai.

Mechaninė variklio patikra dažniausiai atliekama atsiradus pirmiems sudėtingų gedimų požymiams, kad būtų tiksliai nustatyta, kokia žala padaryta varikliui ir kokios apimties remonto jam gali prireikti. Tokios patikros metu variklis yra ardomas.

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!