Padangų remontas

Pradūrus arba kitaip pažeidus padangą dažnu atveju, ją dar galima suremontuoti. Ratų remontas, priklausomai nuo pažeidimo, atliekamas naudojant skirtingas technologijas.

Padangų remontas
  • Padangos hermetizavimas atliekamas naudojant specialų padangos lopą yra patikimiausias padangos pradūrimo taisymo būdas. Padanga numontuojama nuo ratlankio ir pradūrimas užsandarinimas iš vidinės padangos pusės.
  • Padangos remontui taip pat gali būti naudojamas padangos vulkanizavimas . Šiam remonto būdui gaminama medžiaga vadinama „žalia“ guma. Tai yra lankstus mišinys, kuris vulkanizavimo metu susijungia su padanga ir taip pašalinamas padangos pažeidimas.
  • Viena iš priežasčių, kodėl padanga leidžia orą, gali būti nesandarus ventilis. Tokiu atveju senąjį ventilį reikia pakeisti nauju.

Repcar – servisas, kuriame atliekamas aukščiausios kokybės visų gamintojų ir specifikacijų padangų remontas. Mūsų sertifikuoti technikai naudoja pažangius metodus ir įrangą padangoms sandarinti, taisyti ir montuoti. Tarp atliekamų paslaugų Vilniuje yra: montavimas, balansavimas, vulkanizavimas, hermetizavimas, slėgio daviklių keitimas ir ne tik.

Šių paslaugų kaina – pakankamai patraukli, o apie kaštus informuojame dar prieš pradėdami darbą. Nesvarbu, ar jums reikia vienos padangos, ar viso komplekto remonto (pvz., guzų šalinimo), galime tai padaryti!

Susisiekite su mumis šiandien. Mūsų servisą galite rasti adresu Laisvės pr. 78-214B, Vilnius. Lauksime jūsų!