Kondicionieriaus pildymas

Kondicionieriaus pildymas yra užduotis, kurią turėtų atlikti tik sertifikuotas specialistas. Repcar gali tokią paslaugą suteikti visų tipų automobiliams Vilniuje. Mūsų sertifikuoti technikai naudoja specializuotą freono įrangą (pildymo stotelė), todėl jūsų sistemą greitai užpildome šaltnešiu ir ji puikiai veiks.

Atliekant kondicionierių pildymą, patikrinamas šaldymo skysčio lygis, nustatomi bet kokie sistemos nutekėjimai ar pažeidimai. Prieš pildant reikia juos pašalinti. Diagnostika ir remontas pašalina tiek elektroninius, tiek mechaninius gedimus.

Jeigu defektų nėra arba jie sutvarkyti, į automobilio kondicionavimo sistemą įleidžiamas freonas.

Kiek laiko trunka ir kiek kainuoja automobilių kondicionieriaus užpildymo procesas? Nors skirtingiems automobiliams gali reikėti skirtingo laiko, įprastai tai neužima daugiau nei valandos. Visas paslaugas teikiame konkurencinga kaina, o apie konkrečius įkainius informuojame telefonu arba prieš pradėdami darbą.

Svarbu reguliariai tikrinti ir prižiūrėti savo automobilio oro kondicionavimo sistemą, kad ji tinkamai veiktų ir užtikrintų optimalų komfortą vairuojant. Netinkamai veikianti oro kondicionavimo sistema didina kuro sąnaudas ir apkrovą varikliui.

Apsisaugokite nuo karščių vasarą ir užsukite jau dabar. Mūsų servisą galite Vilniuje. Lauksime jūsų!