Automobilių stiklų keitimas

Atsižvelgiant į priekinio stiklo apgadinimo tipą, dydį ir vietą, ne visada įmanoma arba verta stiklą remontuoti, kartais jį reikia pakeisti.

Kada reikalingas automobilio stiklų keitimas?

Jeigu automobilio stiklas yra pažeistas, jį reikia remontuoti arba keisti. Automobilio stiklų keitimas atliekamas tada, kai negalima jų remontuoti. Tai priklauso nuo pažeidimo pobūdžio ir jo dydžio. Jei įdaužos skersmuo ne didesnis nei 2,5 cm ir ją galima uždengti 2 eurų moneta, mes greičiausiai galėsime suremontuoti Jūsų automobilio stiklą.

Taip pat labai reikšminga ir pažeidimo vieta. Vairuotojo regėjimo lauke arba labai arti stiklo krašto (iki 6 cm) esančios įdaužos neremontuojamos. Tokiu atveju būtina stiklą keisti. Jei stiklas įskilęs, jis taip pat privalo būti pakeistas.

Automobilių stiklų keitimas

Priežastys, dėl kurių dažniausiai skyla automobilių stiklai:

  • Įdaužos, atsirandančios dėl į Jūsų automobilio stiklą atsitrenkusių akmenukų. Visas įdaužas būtina remontuoti, nes jos gali bet kada skilti dėl kėbulo vibracijos ar stipresnio krestelėjim arba staigiai pasikeitus temperatūrai (įjungus kondicionierių vasaros metu ar šildymą žiemos metu);
  • Stiklas buvo sumontuotas netinkamai, nesilaikant stiklo keitimo reikalavimų;
  • Valytuvų šluotelių montavimo metu netyčia paleistas valytuvų mechanizmas pažeidžia stiklą;
  • Stiklas subraižomas dėl nudėvėtų valytuvų;
  • Viduje esantys nepritvirtinti daiktai gali išdaužti stiklą;
  • Autoavarija, susidūrimas;
  • Vagystės atveju.

Neleiskite įdaužoms plėstis. Automobilių stiklų keitimas ar įtrūkimų bei įdaužų remontas turėtų būti atliekamas greitai. Repcar servisas Vilniuje pasirūpins jūsų stiklo apžiūra bei pakeitimu ar suremontavimu.

Atvykę į Repcar servisus Vilniuje, gausite profesionalų dėmesį ir rekomendacijas, ką labiausiai vertėtų daryti. Patrauklia kaina automobiliams atliekami stiklo keitimo darbai padės pagerinti estetiką, apsaugoti nuo nemalonių situacijų bei sumažins bereikalingą riziką, tuo pačiu padidindami saugumą.