Imobilaizerio pririšimas

Mes siūlome aukščiausios kokybės imobilizatoriaus pririšimo paslaugas, pritaikomus prie jūsų automobilio modelio ir signalizacijos tipo bei kitų elektroninės sistemos savybių.

Mūsų technikai naudoja patikimą, profesionalią įrangą ir metodus, kad užtikrintų, jog jūsų automobilio imobilizatorius būtų teisingai suprogramuotas ir užtikrintų optimalų saugumą bei leistų ramiau jaustis dėl transporto priemonės. Imobiliaizerio pririšimas, išprogramavimas ar atjungimas atliekami mūsų servise, Vilniuje.

Kas yra imobilaizerio pririšimo paslauga?

Galbūt kyla klausimas – imobilaizeris – kas tai? Imobilaizeris – tai apsaugos nuo vagystės įtaisas, kuris neleidžia paprastai užvesti automobilio. Net ir vagiui patekus į vidų, slapukas saugo automobilį, be aktyvacijos jis nesikuria ir negali būti nuvarytas. Visgi, su imobilaizeriais gali kilti ir problemų, kurias reikia suremontuoti.

Imobilaizerio programavimas arba pririšimas – tai procesas, kada unikalaus kodas ir įtaisas, kurį reikia patikrinti prieš užvedant automobilį, prijungiamas prie rakto ar automobilio. Dėl to, kad tai yra elektronikos sistema, jai reikia specializuoto remonto ir aptarnavimo.

Repcar pasirūpins imobiliaizerių programavimu patrauklia kaina. Jei reikia, taip pat galimas ir išprogramavimas. Susisiekite su mumis jau šiandien ir pasirinkite laiką vizitui!