Automobilių raktų gamyba

Automobilių raktų gamyba yra specializuota paslauga, kurios metu yra gaminami įvairių automobilių gamintojų raktų dublikatai, modifikacijos arba nauji automobilių rakteliai. Visa tai yra atliekama specialia įranga, o gamyba yra vykdoma pasitelkiant rakto kodą, automobilio VIN numerį arba spynelę.

Raktų gamyba ir pririšimas

Raktų gamyba – paslauga visoms gyvenimo situacijoms. Raktus prarandame pakankamai dažnai: pametame juos lipdami iš automobilio, dėdami į kišenę ar rankinę, paliekame svetimoje vietoje arba to net visai nepastebime. Rakto geležtė taip pat turi savybę sulūžti ir tai, kaip taisyklė, vyksta rakto pasukimo metu, kai raktas gauna apkrovą. Raktai lūžta dėl mikro įtrūkimų arba nusidėvėjimo, todėl vienintelė išeitis tampa naujo rakto gamyba. Tokiu atveju specialistai pataria kreiptis į kvalifikuotus raktų gamintojus, kurie suteiks kokybiškas paslaugas jūsų naujo rakto gamybai.

Tad, jeigu reikalingos šios paslaugos: automobilių raktų gamyba, raktų remontas, pririšimas, programavimas ar net avarinis atrakinimas, drąsiai galite kreiptis į mus. Repcar turi įrangą bei patyrusius specialistus, tad pagaminsime raktus, rasime sprendimus bei padėsime vėl patogiai bei saugiai eksploatuoti transporto priemonę.

Mūsų servisus rasite Vilniuje. Lauksime jūsų užklausų!