Automobilių programavimas

Šiuolaikiniai automobiliai yra itin sudėtingų sistemų ir protingų kompiuterių derinys. Daugybė elektronikos sistemų dirba išvien ir kontroliuoja įvairius procesus, kad jūsų auto veiktų optimaliai ir džiugintų jį vairuojant.

Tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių gali reikėti gamyklinius nustatymus pakeisti arba atlikti profesionalų programavimą. Repcar komanda turi įrangą ir žinias, kad programuotų visų markių ir modelių automobilius: Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Volvo, Toyota ir kitų.

Kokią naudą duoda programavimas?

Automobilių programavimas apima transporto priemonės elektroninio valdymo bloko (ECU) nustatymų reguliavimą ir optimizavimą, kad pagerėtų eksploatacinės savybės, degalų naudojimo efektyvumas ir bendras automobilio elgesys.

Profesionalus automobilių programavimas Vilniuje

Profesionalus programavimas (čipavimas, ECU konfigūravimas, mapping‘as ir kita) atliekama naudojant moderniausią programinę ir techninę įrangą. Tai padės padidinti automobilio galią ir pagerinti jūsų pojūčius už vairo.

Čia atliekamas ir raktų pultelių programavimas, imobilaizerių pririšimas ir kitos, su programavimu susijusios paslaugos. Repcar servisus rasite Vilniuje, kuo arčiau savo lokacijos.