Automobilių elektronikos remontas

Kas yra elektronikos remontas?

Kadangi kiekviename šiuolaikiškame automobilyje yra sudėtinga elektros sistema, laikui bėgant ir ji reikalauja atitinkamos priežiūros, o galbūt ir remonto. Tiksli kompiuterinė diagnostika – leidžia greitai identifikuoti net pačius sudėtingiausius automobilių gedimus, juos šalinti greičiau, tiksliau, pigiau.

Elektronikos remontas / programavimas

Kada reikalinga elektriko pagalba?

Kai reikia:

Kokios elektronikos problemos automobiliuose nutinka dažniausiai?

Automobilinė elektronika darosi vis sudėtingesnė ir pajėgesnė. Dabar beveik joks veiksmas automobilyje nevyksta be vienos ar net kelių elektros sistemų įsikišimo bei analizės.

Elektros problemos gali būti įvairios – nuo nedidelių iki rimtų. Dažniausiai pasitaikančios problemos yra šios:

  • Blogai veikiantys sensoriai/davikliai – tai paprastai nutinka dėl pažeistų ar nešvarių jungčių, sugedusių laidų arba paties sensoriaus problemų.
  • Perdegę saugikliai – tai gali sukelti trumpasis jungimas arba elektros sistemos perkrovimas.
  • Akumuliatoriaus ar generatoriaus problemos – dėl jų pritemsta žibintai, automobilis sunkiau užsiveda arba ne visai užsiveda.

Šias problemas dažnai gali išspręsti tik profesionalus elektrikas, kuris gali diagnozuoti problemą ir pakeisti sugedusias dalis.

Kas turėtų atlikti automobilių elektronikos remontą?

Norint užtikrinti, kad remontas būtų sėkmingas ir duotų naudą, labai svarbu pasitelkti aukštos kokybės atsargines dalis ir komponentus.

Nekokybiškos dalys gali sukelti rimtesnių problemų, pavyzdžiui, trumpąjį jungimą, laidų ar jutiklių pažeidimus ir net gaisrus. Originalios dalys iš pradžių gali kainuoti brangiau, tačiau ilgainiui į jas verta investuoti.

Automobilių elektronikos remontas taip pat geriausiai daromas specializuotuose servisuose. Kokybiška diagnostinė įrangą, kurią naudojame, padeda greitai nustatyti, kurios sistemos turėtų būti remontuojamos ir kokius darbus reikia atlikti.

Ar įmanoma prailginti elektros sistemų tarnavimo laiką?

Reguliari jūsų auto techninė priežiūra yra svarbiausia saugant elektronikos ar bet kurią kitą sistemą nuo pažeidimų.

Apžiūros ir aptarnavimo metu tikrinama ar neapsinešė bei neatsilaisvino jungtys, ar nėra korozijos bei sugedusių daviklių ar kitos elektronikos. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip naudojatės elektronika. Ji valdoma labai jautrių sistemų, todėl reguliavimus ar korekcijas atlikite atsakingai.

Repcar, kur tvarkomos visų rūšių automobilių elektros sistemos, rasite adresu Laisvės pr. 78-214B, Vilnius.