Jei ketinate pirkti iš JAV parplukdytą arba iš užsienio atvykusį, daužtą bei atremontuotą automobilį, prieš prisiimdami bet kokius įsipareigojimus būtinai kreipkitės dėl kėbulo patikros į Repcar.

Daugelis iš JAV importuotų automobilių buvo patekę į avarijas. Jeigu jie nebuvo tinkamai suremontuoti, gali kilti problemų dėl saugumo, norint transporto priemonę eksploatuoti ar net priregistruoti. Kėbulo ir geometrijos patikra padeda nuo to apsisaugoti. Prieš priimant bet kokius sprendimus labai svarbu, kad kėbulą patikrintų sertifikuotas specialistas.

Repcar technikai naudoja pažangius metodus ir techninę bei kompiuterinę įrangą kėbulo apžiūrai atlikti bei situacijai patikrinti. Kėbulo numerio patikrinimas atliekamas kartu su geometrijos patikra bei nuodugnia apžiūra. Įsitikinsime, kad automobilio kėbulas yra geros būklės ir kad jis buvo tinkamai suremontuotas, jei buvo patekęs į kokį nors eismo įvykį. Kitu atveju patikra padeda atskleisti, jeigu pardavėjai slepia praeities problemas.

Suprantame, kad inspekcijos paslaugų kaina yra svarbi, todėl siūlome konkurencingą ir skaidrią kainodarą. Pateikiame išsamias ataskaitas ir rekomendacijas, kurie padės priimti geriausią sprendimą!