Ventiliatoriaus remontas

Automobilio ventiliatorius yra labai svarbus aušinimo sistemos komponentas. Jeigu jis veikia tinkamai, variklis neperkais. Jo problemos – labai kenksmingos automobiliui.

Repcar gali pasiūlyti aukščiausios kokybės automobilių ventiliatorių tvarkymo paslaugas visų tipų automobiliams, įskaitant ventiliatoriaus reguliatoriaus ir kitų šios sistemos komponentų remontą.

Jei pastebėjote, kad jūsų automobilio salonas nebeatvėsta, labai kaista motoras arba jei girdite neįprastus garsus, sklindančius iš variklio, gali būti, kad atėjo laikas, kai reikalingas ventiliatorių remontas. Čia reikėtų paminėti, kad ventiliatoriai gali būti net keli. Vieni iš jų yra variklio, kiti – salono. Apie problemas išduoda keisti garsai, aukšta variklio temperatūra, apsukų šuoliai, t.t..

Mūsų sertifikuoti technikai, naudodami specializuotą įrangą, diagnozuoja ir šalina automobilio ventiliatoriaus sistemos problemas. Pakeičiame susidėvėjusius komponentus, pašaliname programines problemas ir ne tik.

Svarbu reguliariai tikrinti ir laiku remontuoti automobilio ventiliatoriaus sistemą, kad išvengtumėte didelės žalos varikliui ir užtikrintumėte optimalias kelionės sąlygas.

Paprasto remonto kaina beveik visuomet bus mažesnė nei kapitalinio!