Aušinimo skysčio keitimas

Aušinimo skysčio keitimas ir pildymas yra svarbi automobilio variklio priežiūros sudedamoji dalis. Laikui bėgant aušinimo skystis jūsų automobilyje išsenka arba užsiteršia, todėl motoras gali perkaisti. Tai nėra gerai, nes labai kenkia varikliui bei įvairiems joms komponentams.

Repcar komanda greitai ir nesunkiai pakeis aušinimo ar kitus skysčius jūsų automobilyje.

Mūsų sertifikuoti technikai naudoja geriausių gamintojų aušinimo skystį. Taip pat, kartu su skysčių pakeitimu patikrinama ar veikia lemputė bei įspėjamasis ženklas ant skydelio, įvertinama išsiplėtimo bakelio, radiatoriaus situacija – ar nėra pažeidimų ar nuotėkio požymių.

Svarbu reguliariai keisti aušinimo skystį, kad išvengtumėte variklio pažeidimų ir užtikrintumėte optimalų jo darbą tūkstančiams kilometrų į priekį. Aušinimo skysčio keitimas dažnai atliekamas kartu su kitais variklio remonto ir techninės priežiūros darbais, siekiant užtikrinti, kad jūsų automobilis būtų geriausios būklės ir veiktų kuo geriau. Jeigu variklis ardomas, skystį reikės perpilti.

Nors gali kilti pagunda aušinimo skysčio keitimą atlikti patiems, naudingiau, kad šią užduotį atliktų profesionalas. Tada, kartu bus patikrinamos ir kitos sritys bei mazgai.

Mūsų servisą, kur patrauklia kaina pildomi skysčiai jūsų transporto priemonėms, galite rasti Vilniuje. Lauksime jūsų!