Suvirinimas elektrodais

Virinimo darbai dažnai reikalingi remontuojant automobilį. Po autoįvykio, prieš pardavimą, parvykus iš JAV dažnai gali praversti suvirinimas elektrodais.

Suvirinimas elektrodais (MMA) – tai universalus suvirinimo būdas, kai metaliniams komponentams sujungti naudojamas elektros lankas.

Jis tinka įvairiems automobilių remonto darbams, įskaitant kėbulo, važiuoklės ir išmetimo sistemos remontą. Dalys sutvirtinamos, uždengiamos skylės, pašalinami defektai. Tokiu būdu gali būti virinamos iš skirtingų medžiagų – aliuminio, nerūdijančio plieno, geležies ar kitų pagaminti komponentai.

Kuo jūsų automobiliui bus naudingas suvirinimas elektrodais?

Suvirinimas gali būti vienintelė arba patraukliausia išeitis tvarkant matomus metalinių komponentų įtrūkimus ar pažeidimus. Tokie atsiranda po avarijų arba per laiką, kai dalys dėvisi.

Suvirinimas sprendžia ir tokias problemas, kaip: atsilaisvinusios arba girgždančios išmetimo sistemos sudedamosios dalys, važiuoklės ar kėbulo konstrukcijos trūkumai

Pagrindiniai profesionalų patarimai – patiems to nedaryti. Suvirinimui reikia ir geros technikos, ir patirties. Tik taip gausite norimą rezultatą – ilgalaikį patvarumą, pritaikymą savo automobiliui bei saugumą.