FAQs

Frequently Asked Questions

Kompiuterinė diagnostika - tai pagalba meistrui, kiek įmanoma tiksliau identifikuoti gedimus ir jų priežastis. Šių laikų automobiliai yra technologiškai pažangūs, todėl vis daugiau automobilyje vykstančių mechaninių procesų lydi elektroniniai signalai (davikliai, valdymo blokai ir kt.). Būtent davikliai siunčia signalus į valdymo blokus, kurie juos analizuoja ir gali suteikti mums informaciją apie vienokio arba kitokio automobilyje vykstančio proceso būklę.
Viskas priklauso nuo to kaip yra eksploatuojamas automobilis: Pirmiausia, kiek daug Jūs nuvažiuojate. Antra kokia kelių būklė kuriais automobilį eksploatuojate. Trečia kokias dalis naudojate kai atliekate važiuoklės remontą. Kuo daugiau važinėjate, kuo prastesnė kelių būklė ir kuo prastesnės kokybės atsarginės dalys – tuo dažniau teks tvarkyti važiuoklės mazgus. REKOMENDUOJAME reguliariai atlikti važiuoklės diagnostikos ir remonto darbus, keisti pradėjusias dėvėtis dalis. Neužleiskite važiuoklės, nuo to priklauso Jūsų ir Kitų eismo dalyvių saugumas.
- Padidėjęs tepalų, kuro sunaudojimas; - Pasirodę tiršti dūmai iš išmetimo sistemos; - Aušinimo skysčio patekimas į tepalus; - Pastovūs „metaliniai“ garsai varikliui dirbant; - Variklis periodiškai užgesta; - Automobilis prastai užsiveda; - Pulsuojantis variklio darbas; - Dingsta trauka; - Sklinda pašaliniai garsai iš pakabos, važiuoklės, pavarų dėžės; - Skydelyje atsirado įspėjimo ikonėlė
Dauguma detalių automobilyje turi savo ribotą tarnavimo laiką. Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimą išduoda, kai stabdant girdisi girgždesys arba gerokai pailgėjo stabdymo kelias. Girgždesys atsiranda dėl to, kad nusitrina tam tikras stabdžių kaladėlių ir disko sluoksnis. Kaip suprantate tokia stabdžių kaladėlių būklė yra pavojinga Jūsų automobilio eksploatacijai. Jei pasigirdo kokie nors garsai automobilyje spaudžiant stabdžių pedalą, arba automobilį pradeda mėtyti į šonus Jums reikėtų kreiptis į autoservisą, kuriame būtų galima atlikti stabdžių diagnostiką. Nors stabdžių kaladėlių keitimas yra sąlyginai nesudėtinga procedūra, tačiau ją turi atlikti profesionalai.
Kondicionieriaus sistemos veikimą patikrinti ir, prireikus, papildyti freonu rekomenduojama kas metus arba susilpnėjus šaldymo efektyvumui. Freono trūkumas kenkia visai kondicionavimo sistemai (pavyzdžiui gali sugesti kompresorius, radiatorius), sistemoje kaupiasi drėgmė ir atsiranda korozija. Kad galėtumėte mėgautis garantuota vėsa, svarbu ne tik papildyti kondicionierių, bet ir patikrinti kondicionavimo sistemos sandarumą - ar nėra freono nutekėjimo - ir prireikus atlikti kondicionavimo sistemos remontą. O kad galėtumėte mėgautis ne tik vėsa, bet ir švariu oru automobilyje, rekomenduojama atlikti kondicionieriaus ir automobilio salono dezinfekciją bei pakeisti salono filtrą.

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!

Užsiregistruokite automobilio remontui

Užpildykite formą apačioje ir netrukus susisieksime!